Anasayfa > Haberler > Basın

Basın

Share

Ytong'un Yapı İstanbul Fuar'ındaki Standı, Yenilikçi Ürünleri ve Sosyal Medya Aktiviteleriyle Büyük İlgi Görüyor

Bu yıl, 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türk Ytong, yenilikçi ürünleriyle Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’ndaki yerini aldı. Ytong 50. Yıl onuruna fuara, “Ytong Stant Tasarım Yarışması”nda birinci olan özel bir stant ile katılıyor. Ytong standı, ürünlerin yanı sıra sosyal medya aktiviteleriyle de Yapı İstanbul Fuarı’nın en çok ilgi çeken standları arasında bulunuyor. 24 Nisan’da başlayan Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı, 28 Nisan’a kadar TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açık olacak.

Yapı malzemesi sektörü temsilcileri tarafından merakla beklenen Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde devam ediyor. Ytong, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da fuarın en çok ilgi gören firmaları arasında yer alıyor.

2013’te kuruluşunun 50. yılını kutlayan Türk Ytong, Yapı İstanbul Fuarı’nda özel bir stand ile boy gösteriyor. Ytong 50. yılı onuruna fuara, “Ytong Stant Tasarım Yarışması”nda birinci olan Mimar Engin Özden’in tasarımıyla katılıyor. Özgün tasarımı ve sunulan ürün çeşitleri ile Ytong’un standı, fuar ziyaretçilerinin gözdesi olmuş durumda.

Ytong, fuarda tüm ürün gruplarına yer veriyor. Bu ürünler arasında; yüksek ısı yalıtımı sağlayan, Eko-Etiket sahibi, çevre dostu duvar blokları, çok yönlü fiziksel özelliğe sahip ve farklı mimari tasarımlara uygun çatı plakları, son dönemlerin gözde yalıtım ürünü “Ytong Isı Yalıtım Plağı” yer alıyor.

Ytong bu yıla özel olarak, fuar ziyaretçilerine yönelik sosyal medya aktiviteleri de düzenliyor. Ziyaretçiler standın sosyal medya köşesinde “Ytong 50. Yıl Puzzle”ı yapabiliyorlar. Ayrıca ziyaretçiler, Ytong standında çektikleri fotoğrafları, #Turkiyede50Yil etiketiyle Twitter’da  paylaşabiliyorlar.

Türk Ytong, sektörün tüm ilgililerini ve tüm müşterilerini, Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda 50. Yıl özel standına bekliyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde devam eden fuar, 28 Nisan’da sona erecek.

26.4.2013

<< geri git

Share

Haberle ilgili dökümanlar

Bizi takip edin:
web tasarım: easyasnet //