Referanslar

Ytong ürünleri kullanılan bazı referanslar

Kalekent

KÜNYE

KALEKENT

Beylikdüzü’nde Gül Insaat ve Liv Yapı tarafından inşa edilen Kalekent, 5 yıldızlı yasam konforu sunan bir proje olarak hayata geçiyor. Içerisinde bulundurduğu sosyal yasam alanlarıyla sehrin ortasında doğayı sunan Kalekent teraslar, pergolalar, kameriyeler ve güneşlenme teraslarıyla dikkat çekiyor.

Blok ürünlerimizin ve lentolarımızın kullanıldığı proje iki etaptan oluşuyor. Kalekent’te, Ytong’u marka bilinirligi, güvenilirligi, hızlı ve saglıklı çözümlere odaklanması Genel Müdür Yardımcısı Şenol Ates, “Ytong’un ürünlerinden kalite olarak çok memnunuz. Sağlam olmaları ve ısı yalıtımı sağlamalarının yanında milimetrik ölçülerde kullanılabilmeleri ve sarfiyatlarının az olması da çok büyük avantajlar sağlıyor. Yanmaz, hafif ve kolay islenebilmeleri ise diğer önemli avantajları” diyor.

YTONG, ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYOR

Bahçeşehir Loca, Bahçeşehir Sofa, Bakırköy’deki Capacity AVM, Hilal Konakları ve Fatih Historia gibi geçmis projelerinin tamamında da Ytong markasını tercih ettiklerini söyleyen Ates, bu zamana kadar hiç sorun yasamadıklarının altını çiziyor ve su yorumlarda bulunuyor: “Ufak tefek sorunlarda Ytong personelinin hızlı bir şekilde soruna çözüm ürettiğini görüyoruz. Ytong çalışanları ve ürünü aldıgımız bayiler gerçekten çözüm odaklı çalışıyorlar ve bize gerek nakliye, gerek üretim olarak hiçbir sıkıntı yasatmıyorlar. Zaman zaman ustalara şantiyede ısı yalıtımı ve Ytong malzemelerinin kullanımı hakkında dersler veriyorlar. Bizim için en önemli olan kısım da zaten bu. Ytong ve bayileri gerçekten islerini çok iyi takip ediyorlar ve çok iyi istişare içindeler”.

YTONG, HİÇ SIKINTI YAŞATMIYOR

“Geçmişte farklı markaları denediğimiz projeler de oldu. Fakat kalibrasyon hatalarından dolayı vazgeçmek zorunda kaldık. Ytong kullanarak inşaatlarımız daha hızlı bir şekilde ilerliyor. Siparişler çok hızlı geliyor. Bizim için en önemli şeylerden birisi de ürünün zamanında şantiyeye gelmesi. Orada verdikleri sözü tutuyorlar ve hiç sıkıntı yasatmıyorlar”.

Bize Ulaşın Bize Danışın