Malzemeler

Eviniz Ytong ürünleri ile değer kazanacak

Yenilikçi, sağlam ve güvenli Ytong ürünleri kullanıldıkları yapılara değer katar. İyi bir ısı ve ses yalıtımı, yaz-kış dengeli bir oda sıcaklığı, düşük enerji tüketimi ve mükemmel yangın güvenliği sağlayan Ytong ürünlerinin avantajlarını evinizin her köşesinde yıllar boyunca yaşayabilirsiniz.

 

İç ve Dış Duvarlar

Ytong Ev’in duvarları, yığma yapılar için özel tasarlanmış Taşıyıcı Ytong Duvar Panelleri ile inşa edilir. Rüzgar ve deprem kuvvetlerini karşılayacak şekilde çelik donatılı olarak üretilen bu ürünler, büyük ebatlı ve kullanıma hazırdır.

Çatı

Güçlü bir yapı kabuğu için çatı da sağlam olmalıdır. Ytong Ev’in çatısı, ısı yalıtımı, yanmazlık ve hava sızdırmazlığı sağlayan Ytong Çatı Plağı ile inşa edilir. Çatınızı ister düz, ister eğimli, ister tonoz formunda inşa edebilirsiniz. Büyük boyutlu bu yapı elemanları ile çatınızı birkaç günde kapatabilirsiniz.

Isı Yalıtımı

A sınıfı enerji verimli olarak tasarlanan Ytong Ev’in mantolaması, Multipor Isı Yalıtım Levhası ile yapılır. Multipor, yanmaz ve mineral esaslı nefes alan bir ısı yalıtım levhasıdır. Uzun yıllar boyunca özelliklerini kaybetmez, bakım gerektirmez.

Kat Döşemeleri

Evinizin kat döşemeleri Ytong Döşeme Plağı ile inşa edilir. Projenize uygun ölçülerde ve statik özelliklerde üretilir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir.

Yüzey Kaplamaları

Ytong’un yüksek performanslı iç ve dış sıvaları, duvarlarınızda inşaatınızla uyumlu ve ekonomik bir bitiş seçeneği sunar.

Bize Ulaşın Bize Danışın