Ytong Gürültü Bariyeri
GÜRÜLTÜ KONTROLÜ

Ytong Gürültü Bariyeri

KOLAY VE HIZLI MONTAJ

Ytong Gürültü Bariyerinin nasıl kolay uygulandığını görün.

GÜRÜLTÜYE KALKAN

Evde Daha Sessiz Bir Yaşam

Şehir içinde ve şehir dışı yerleşim bölgelerinde, ana trafik yollarının çevresinde gürültü seviyesi yüksektir ve bu gürültüden etkilenen kişi sayısı oldukça fazladır. Oysa ki evde ihtiyacımız olan sakin ve sessiz bir ortam.

Ytong Gürültü Bariyeri

KONFORU SEÇİN

Ytong Gürültü Bariyeri

Ytong Gürültü Bariyeri, akustik ve yapısal özellikleri ile trafik kaynaklı gürültünün azaltılmasına yönelik etkin bir çözümdür. Donatılı gazbeton sınıfında üretilen büyük boyutlu panel elemanlar ile oluşturulur. Yüksek ses yalıtım özelliği ile etkin gürültü koruması sağlar. Kullanıma hazır teslim edilir. Kurulumu basittir ve hızlı uygulama olanağı ile ekonomiktir.

YÜKSEK AKUSTİK PERFORMANS

Akustik performansı TSE Laboratuvarlarında test edildi.

Ytong Gürültü Bariyeri Yüksek Akustik Performans

GÜRÜLTÜ BARİYERİ NEDİR?

Motorlu taşıtlardan ve raylı sistemlerden kaynaklanan çevresel gürültü, yapıların içindeki insanlara ulaşmadan, yayıldığı ortamda birtakım önlemler alınarak azaltılabilir. Alıcı ile kaynak arasında alınacak önlemlerden karayolu ve demiryolu kenarlarına gürültü bariyerleri inşa edilmesi, gürültüden korunmak için etkili bir yöntemdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hava ile yayılan ses yalıtımının sınıflandırılmasında en iyi performans - B4

Ytong Gürültü Bariyeri Teknik Özellikleri

* Kaynak: T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı, Çevresel Gürültü Yönetimi ile İlgili AB Direktifinin Uyumlaştırılması ve Uygulanması Avrupa Birliği Eşleştirme Projesi, TR/2004/IB/EN/02, Gürültü Azaltım Önlemleri El Kitabı- Sayfa 185, Nisan 2008.

Ytong Gürültü Bariyeri Teknik Özellikleri

* TS EN 1793-2 standardına göre, 15cm kalınlıkta paneller ile TSE laboratuvarlarında yapılan deney sonucu elde edilen değerdir.
** TS EN 16272-2 standardına göre, 15cm kalınlıkta paneller ile TSE laboratuvarlarında yapılan deney sonucu elde edilen değerdir.

PRATİK BİLGİLER

Hava şartlarından etkilenmez. Her iklim bölgesinde uygulanabilir.

YTONG DUVAR ÇÖZÜMLERİ

EK BİLGİLER

İndirilecek dosyalar

Bize Ulaşın

Mesaj gönderin

Bilgi formunu doldurun

Bizi Arayın

Hizmetinizdeyiz: +90 216 396 66 00

Bağlan

Yetkili Satıcılar

En yakın Yetkili Satıcımıza ulaşın

Listeden bul