İŞİN USTASI

Doğru uygulama yöntemlerine Ytong ile erişin.

YTONG UYGULAMA VİDEOLARI

Ytong Bloklar ile Nasıl Duvar Örülür?

Ytong duvar blokları nasıl örülür sorusunun cevabı Türk Ytong’da! Başlamadan önce Ytong bloklarının, bu iş için özel olarak üretilen ve uygulama kolaylığı sağlayan Ytong Örgü Tutkalı ile örülmesi gerektiğini belirtelim. Şimdiden kolay gelsin 😊.

YTONG HAFİF SIVA Nasıl Uygulanır?

YTONG HAFİF SIVA, Ytong duvarlar için özel üretilmiş dış cephe sıvasıdır. Mineral esaslı diğer tüm duvar yüzeylerine de uygulanabilir.

Ytong Duvarlara Mobilya, Televizyon Gibi Ağır Eşyaların Montajı Nasıl Yapılır?

Ytong duvara hangi dübel kullanılır? Ytong duvar üzerine ağır eşyalar nasıl asılır sorularının cevabı Türk Ytong’da! Televizyon, mutfak dolabı, raf, kitaplık ve benzeri eşyalar uygun dübeller ile Ytong duvarlara kolayca monte edilir. Dübel tipi ve sayısı duvara monte edilecek ağırlığa göre değişiklik gösterir.

Ytong Duvarlar Üzerine "YTONG ALÇI-EL" Nasıl Yapılır?

YTONG ALÇI-EL, iç mekanlarda Ytong duvarlara ve mineral esaslı diğer tüm duvar ve tavan yüzeylerine mala ile uygulanabilen alçı sıvadır.

Ytong Duvarlar Üzerine "YTONG ALÇI-MAK" Nasıl Yapılır?

YTONG ALÇI-MAK, iç mekanlarda Ytong duvarlara, mineral esaslı tüm duvar ve tavan yüzeylerine makineyle uygulanabilen alçı sıvadır.

Ytong Duvarlar Üzerine "YTONG ALÇI-SATEN" Nasıl Yapılır?

YTONG ALÇI – SATEN, iç mekanlarda son kat düzeltme amacıyla kullanılan saten sıva alçısıdır.

Ytong Lento Nasıl Uygulanır?

Duvarlardaki kapı ve pencere açıklıkları için kullanıma hazır Ytong Lento ihtiyaca uygun çeşitli boyutlarda üretilir. Duvar örgüsü sırasında kolaylıkla uygulanır.
Ytong lentolar nasıl uygulanır sorusunun cevabı Türk Ytong’da! Şimdiden kolay gelsin 😊.

Multipor Tavan Isı Yalıtım Uygulaması

Bodrum katların ve otopark tavanlarının ısı yalıtımı nasıl yapılır sorusunun cevabı Türk Ytong kanalında! Mineral esaslı ve yanmaz ısı yalıtım levhası Multipor, bodrum kat ve otopark tavanları için en uygun ısı yalıtım malzemesidir. Multipor mineral esaslı yüzeylere uygulanabilir. Multipor, bodrum kat ve otopark tavanlarında sadece yapıştırılarak uygulanır. Üzerine sıva, boya ve dübel gerektirmez. Şimdiden kolay gelsin 😊.

Multipor ile Mantolama Uygulaması

Multipor Mantolama uygulaması nasıl yapılır sorusunun cevabı Türk Ytong’da! Mineral esaslı ve yanmaz ısı yalıtım levhası Mineral esaslı, yanmaz ve nefes alabilen ısı yalıtım levhası Multipor, mevcut ve yeni yapılar için en uygun ısı yalıtım malzemesidir. Multipor, mineral esaslı tüm yüzeylere uygulanabilir. Şimdiden kolay gelsin 😊.

Ytong Bloklar Nasıl Kesilir?

Ytong duvar blokları nasıl kesilir sorusunun cevabı Türk Ytong kanalında! Ytong, ahşap gibi işlenebilen bir duvar malzemesidir. Bloklar kolaylıkla kesilerek daha küçük ölçülerde kullanılabilir. Kesme işlemi Ytong testeresi ve gönyesi ile yapılır. Bu sayede küçük parçalar dahi uygulamada kullanılır, fire azaltılır. Şimdiden kolay gelsin 😊.

Ytong Örgü Tutkalı Nasıl Hazırlanır?

Ytong örgü tutkalı nasıl hazırlanır sorusunun cevabı Türk Ytong’da! Ytong duvar örümü, çimento esaslı bir derz malzemesi olan Ytong Örgü Tutkalı ile yapılır ve bu örgü Tutkalı, duvar uygulamasına başlamadan önce hazırlanır. Şimdiden kolay gelsin 😊.

Ytong - Multipor Cephe Sistemi Nasıl Uygulanır?

Yapılarda tek katmanlı ısı yalıtımı çözümü sunan ve tek başına ihtiyacınız olan ısıl konforu sağlayan Ytong – Multipor Cephe Sistemi nasıl uygulanır sorusunun cevabı Türk Ytong kanalında! "Ytong - Multipor Cephe Sistemi" yeni yapılar için yanmaz, mineral esaslı ve ekonomik bir cephe ısı yalıtım çözümüdür. Bu sistemde Multipor, yalnızca betonarme yüzeylere uygulanır. Şimdiden kolay gelsin 😊.

Ytong Duvar Üzerine Tesisat Kanalı Nasıl Açılır?

Ytong duvarlara buat ve tesisat kanalı açmak çok kolaydır. Şimdiden kolay gelsin 😊.

Ytong Duvarlar Üzerine Fayans ve Seramik Uygulaması Nasıl Yapılır?

Ytong duvarlar üzerine kolaylıkla fayans ve seramik uygulaması nasıl yapılır sorusunun cevabı Türk Ytong kanalında! Ytong duvarlarda yüzey düzgün ve düzlem hatası çok az olduğundan, fayans ve seramikler duvar üzerine sıva yapılmadan, sadece seramik veya fayans yapıştırıcısı sürülerek uygulanabilir. Şimdiden kolay gelsin 😊.

Multipor Yapıştırıcısı Nasıl Hazırlanır?

Multipor yapıştırıcısı nasıl hazırlanır sorusunun cevabı Türk Ytong’da!Şimdiden kolay gelsin 😊.

Ytong duvar üzerine buat ve tesisat kanalı açma

Ytong duvarları kırmadan buat ve tesisat kanalı açmak çok kolaydır. Düşük devirde çalıştırılan bir matkap ucuna takılan uygun boyutlu buat açıcı ile işlem bir kerede tamamlanır. Tesisat kanalı açma işlemi, içine yerleştirilecek borunun genişliğindeki bir kanal açıcı yardımıyla yapılır.

Bize Ulaşın

Mesaj gönderin

Bilgi formunu doldurun

Bizi Arayın

Hizmetinizdeyiz: +90 216 396 66 00

Bağlan

Yetkili Satıcılar

En yakın Yetkili Satıcımıza ulaşın

Listeden bul