Konut Sistemi

Ürünler ve Çözümler

Aileniz için güvenli ve ekonomik bir ev inşa etmek ister misiniz? Hayalinizdeki eve Ytong Konut Sistemi ile en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Çatısından duvarına tümüyle Ytong Paneller kullanılarak 8 hafta gibi kısa bir sürede inşa edilen Ytong Konutlar, depreme ve yangına karşı son derece dayanıklıdır ve yüksek ısı yalıtımına sahiptir. İhtiyacınıza uygun tek veya iki katlı konutu seçmek için 56 metrekareden 223 metrekareye 11 farklı modelde hazırlanan konut projelerimizi inceleyin. Dilerseniz bu projelerde değişiklikler yaptırarak hayalinizdeki konutu tasarlayın.

Yanıcılık Sınıfı
Teklif İste

Ürün Özellikleri:

Hızlı Montaj

Bu konutta duvarlar, çatı ve döşemeler donatılı Ytong Paneller ile oluşturulur. Paneller projenize uygun statik özelliklerde ve ölçülerde hazırlanarak teslim edilir. Panellerin montajı vinç ile yapılır. Kolay inşaat teknolojisi sayesinde inşaat süreci son derece hızlıdır. Proje onayından sonra 8 hafta içinde evinize kavuşursunuz.

Depreme dayanıklı

Deprem Yönetmeliği kriterlerine uygundur. Ytong Panelleri hafif ve sağlamdır. Malzeme kalitesi ve yapım teknolojisiyle, Türkiye’nin neresinde olursanız olun evinizde güven içinde yaşamanızı sağlar.

Isı Yalıtımı

Ytong ürünlerinin bünyesindeki milyonlarca gözenek ısı transferini engeller. Eviniz kışın sıcak, yazın serin kalır. Dört mevsim ideal ısı değerlerinde, konforlu bir ortamda yaşarsınız.

Yangından Korunma

Ytong ürünleri A1 sınıfı Hiç Yanmaz ürün kategorisindedir.

Uygulama

Evinizin projesine karar verdikten sonra uygulama desteğini yüklenicinizden ya da tavsiye edilen çözüm ortaklarından alabilirsiniz. Ytong, tavsiye edilen çözüm ortakları tarafından yapılan işler için yasal ve maddi sorumluluk taşımamaktadır.

Ürün Broşürleri

Bize Ulaşın