Multipor Mantolama Sistemi

Ürünler ve Çözümler

Yapıların dış cephe ısı yalıtımı için, yanmaz ve mineral esaslı nefes alan bir ısı yalıtım çözümüdür.

Yapı ömrü boyunca ısı yalıtımı özelliğini ve sağlamlığını kaybetmez, yangın güvenliği sağlar. Binanızın nefes almasına yardımcı olur, sizlere sağlıklı bir yaşam ortamı sunar. Sadece enerji verimliliği sağlayan bir yatırım değil, aynı zamanda bina değerini de artıran bir uygulamadır.

Yanıcılık Sınıfı
Teklif İste

Ürün Özellikleri:

Isı yalıtımı - Minimum enerji kaybı

0,044 W/mK ısıl iletkenlik hesap değeri ile yüksek ısı yalıtım performansı sunan Multipor, yapı ömrü boyunca ısı yalıtımı özelliğini ve sağlamlığını kaybetmez. Multipor’un sıcak havalarda ısıyı dışarıda, soğuk havalarda ise içeride tutan mükemmel ısıl özelliklerini, yapısındaki içi durgun hava dolu küçük gözenekler sağlar.

Isı köprüsüne izin vermeyen cepheler - Düşük enerji giderleri

Multipor Mantolama Sistemi; ısı köprülerini ortadan kaldıran boşluksuz ve homojen bir yalıtım tabakası oluşturur. Böylece dış ortamdan ısı alışverişine izin vermeyen, yüksek ısı yalıtımına sahip cepheler elde edilir.

Yangına karşı kesin koruma – hiç yanmaz

Multipor, yangına karşı yüzde 100 güvenlidir. “A1 sınıfı hiç yanmaz” yapı malzemesi olarak sınıflandırılmıştır. Yangın durumunda mutlak bir emniyet sağlar, en yüksek sıcaklıklarda bile herhangi bir zehirli gaz veya duman çıkarmaz. Multipor ile yüksek binalar dahil olmak üzere, ilave önlemler almadan, yangın riski oluşmadan yangın yönetmeliklerine uygun cepheler ve ısı yalıtım çözümleri güvenle oluşturulur.

Eski ve yeni binalar için

Mevcut binalarda dış cephenin ısı yalıtımı sağlanarak yenilemesinde ve yeni binalarda dış cephe ısı yalıtımı için uygundur. Her türlü kesim işlemi, özel el aletleri kullanmadan gerçekleştirilir. Hafif olması şantiyede taşıma kolaylığı sağlar, boyutları sayesinde uygulanması kolay ve hızlıdır. Ustalar büyük cephe yüzeylerinde işçilikte hız kazanır.

Nem, küf ve yoğuşmaya geçit yok

Multipor Mantolama Sistemi tamamen mineraldir, biyolojik ve mikrobiyolojik hiçbir kusur taşımaz. Yaşam konforunu etkileyen nem, küf, mantar ve mikroorganizmaların oluşmasını engelleyerek, yapıda sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar.

Çevre dostu - ekolojik

Multipor mineral esaslıdır. Çevre kirliliğine yol açan ve insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermez. Tamamen geri dönüştürülebilir. Bu da yalıtım malzemelerinde genellikle karşılaşılan atık sorununu ortadan kaldırır.

Ürün Broşürleri

Bize Ulaşın Bize Danışın