Tavan Isı Yalıtım Sistemi

Ürünler ve Çözümler

Otopark ve bodrum kat tavanlarının ısı yalıtımı için

Otopark ve bodrum kat tavanları genelde kötü yalıtılmış veya ısı yalıtımı ihmal edilmiş yüzeylerdir, hemen üzerinde yer alan daire ve iş yerlerinin zeminden kaybettiği ısı enerjisi, iç ortamın ısıl konforunu bozarak sağlıklı ve verimli ısınmayı zorlaştırır.

Multipor Isı Yalıtım Levhası, yüksek ısı yalıtım performansı, yanmazlık özelliği ve kolay uygulanması nedeniyle bodrum kat ve otopark tavanları için en uygun ısı yalıtım malzemesidir. Geniş metrekareli alanlar, düz ve eğimli yüzeyler, çok sayıda köşe ve dilatasyon içeren otopark tavan ve duvarlarının ısı yalıtımı için ideal çözümdür.

Yanıcılık Sınıfı
Teklif İste

Bir Bakışta Avantajlar:

Basit detaylar - kolay uygulama

Multipor Isı Yalıtım Levhası, bodrum ve otopark tavanlarında, en küçük köşelere bile hızlı ve güvenilir bir biçimde, sadece yapıştırılarak uygulanır. Üzerine sıva ve dübel gerektirmez. Hafif olması şantiyede taşıma kolaylığı sağlarken, boyutları sayesinde uygulanması kolay ve hızlıdır.

Yangına karşı kesin koruma – hiç yanmaz

Multipor Isı Yalıtım Sistemi’ni oluşturan Multipor Isı Yalıtım Levhası ve Multipor Tavan Yapıştırıcısı A1 sınıfı yanmaz malzemelerdir. Yangın durumunda yanmaz, alev almaz, herhangi bir duman ve zehirli gaz salımı yapmaz. Bu nedenle otopark ve bodrum kat tavanları için çok uygundur.

Isı yalıtımı - Minimum enerji kaybı

Multipor Isı Yalıtım Levhası, 0,044 W/mK lambda değeri ile yüksek ısı yalıtım performansı sunar. Multipor’un sıcak havalarda ısıyı dışarıda, soğuk havalarda ise içeride tutan mükemmel ısıl özelliklerini, yapısındaki içi durgun hava dolu küçük gözenekler sağlar.

Ekonomik

Sizi karmaşık detaylardan kurtaran Multipor Isı Yalıtım Sistemi, sadece yapıştırarak kısa sürede tamamlanan uygulaması ile net bir maliyet avantajı sağlar. Bina ömrü boyunca ısı yalıtımı özelliğini ve sağlamlığını kaybetmez. Yenileme ve bakım gerektirmez

Ses Yalıtımı - Gürültü Emici

Çalışan motorlar, lastik gıcırtıları ve girip çıkan araçların sürüş ve egzoz sesleri, otoparklarda genellikle yüksek ses düzeylerine yol açar. Sesleri neredeyse tümüyle yansıtan betonla karşılaştırıldığında Multipor, gözenekli yapısı sayesinde otoparklarda sesin etkili biçimde azalmasını sağlar.

Bize Ulaşın Bize Danışın